Oferty pracy Opole

Oferta nieaktualna

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

MOBILNY DORADCA BIZNESOWY

Link do tej oferty pracy:

2013-08-19

Data dodania

TAX CARE S.A.

Pracodawca

OPOLE

Miejsce pracy

Pracuj

Opis

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradzanie małym i  średnim przedsiębiorstwom w zakresie rozwiązań finansowych oraz usług księgowych. Do jej głównych obowiązków będzie należało aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długoterminowych relacji z nimi. Oferujemy: możliwość uzyskania najwyższych zarobków w branży pakiet szkoleń nastawiony na dynamicznie rozwijającego się pracownika (specjalizacje, awanse) atrakcyjną ścieżkę kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie know-how, pełną paletę produktów kredytowych, leasingowych, inwestycyjnych dostępnych na rynku oraz szeroką gamę innowacyjnych produktów dla firm pracę w młodym, pełnym energii i zapału zespole dodatkowe świadczenia (pakiet usług medycznych, pakiet sportowy, telefon służbowy, laptop) wsparcie logistyczne i merytoryczne, szkolenia prowadzone przez profesjonalistów

Oferujemy

Wymagania: gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej samodzielności, kreatywności w działaniu chęci ciągłego zdobywania wiedzy i nabywania umiejętności umiejętności oceny sytuacji i podejmowania kluczowych decyzji.

Wymagamy

Zakres obowiązków : doradzanie Klientom w zakresie rozwiązań wspierających prowadzenie działalności gospodarczej oferowanie indywidualnie dobranych produktów  finansowych i usług księgowych budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami ( kontakt telefoniczny i bezpośredni) profesjonalne doradzanie klientom  oraz ciągły rozwój swojego Portfela

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

Zobacz również:

Praca Opole Praca Opolskie Praca DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO Opole Praca DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO Opole Praca DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO Opole Praca BIZNESOWY DORADCA KLIENTA Opole Praca mobilny doradca kredytowy Opole Praca ASYSTENT KLIENTA Opole