Oferty pracy Opole

Oferta nieaktualna

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

MOBILNY DORADCA BIZNESOWY

Link do tej oferty pracy:

2013-08-19

Data dodania

TAX CARE S.A.

Pracodawca

OPOLE

Miejsce pracy

Pracuj

Opis

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradzanie małym i  średnim przedsiębiorstwom w zakresie rozwiązań finansowych oraz usług księgowych. Do jej głównych obowiązków będzie należało aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długoterminowych relacji z nimi. Oferujemy: możliwość uzyskania najwyższych zarobków w branży pakiet szkoleń nastawiony na dynamicznie rozwijającego się pracownika (specjalizacje, awanse) atrakcyjną ścieżkę kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie know-how, pełną paletę produktów kredytowych, leasingowych, inwestycyjnych dostępnych na rynku oraz szeroką gamę innowacyjnych produktów dla firm pracę w młodym, pełnym energii i zapału zespole dodatkowe świadczenia (pakiet usług medycznych, pakiet sportowy, telefon służbowy, laptop) wsparcie logistyczne i merytoryczne, szkolenia prowadzone przez profesjonalistów

Oferujemy

Wymagania: gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej samodzielności, kreatywności w działaniu chęci ciągłego zdobywania wiedzy i nabywania umiejętności umiejętności oceny sytuacji i podejmowania kluczowych decyzji.

Wymagamy

Zakres obowiązków : doradzanie Klientom w zakresie rozwiązań wspierających prowadzenie działalności gospodarczej oferowanie indywidualnie dobranych produktów  finansowych i usług księgowych budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami ( kontakt telefoniczny i bezpośredni) profesjonalne doradzanie klientom  oraz ciągły rozwój swojego Portfela

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

Zobacz również:

Praca Opole Praca Opolskie Praca DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO Opole Praca DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO Opole Praca DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO Opole Praca DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO Opole Praca DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO Opole